Kiemelkedő értékesítő lennél?

orvos-esztétikai gép értékesítő

Most itt a lehetőség, hogy ne másról halld, hogy “jókor volt jó helyen”, hanem TE legyél az, aki időben felszáll a vonatra!
Szédületes sebességgel fejlődünk sales területen, te is benne lennél?
Biztosan te is priorizáltad már, hogy milyen munkakörnyezet lenne számodra az ideális. Céges kocsi? Extra bónuszok? Külföldi utak? Magas jutalékrendszer?
Luxus kategóriás termékek és nemzetközi kapcsolatok lévén gondolhatod, hogy nem a kis pályán játszunk!

Ha unod, hogy csak ígérgetéseket kapsz és a látszat mindig csal, akkor itt az idő, hogy végre azt kapd, amit megérdemelsz!

Cégünknél ez mind biztosított a produktív sales munkád után és külön kérvényt se kell benyújtanod nekünk! Csupán az önéletrajzodra lenne szükségünk, legalább társalgási szintű angol nyelvre és a vállalkozói dinamikára, amivel önállóan tudsz magas eredményeket elérni.

Legyél te az a szerencsés 1 év múlva, aki “jókor volt jó helyen!”

Munkavégzés helye: 11. kerület, Budapest

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajzodat küldd az office@beautymed.hu emailcímre

Szerviztechnikus

A Beauty Med Group európai cégcsoport keresi „Szerviztechnikus” munkatársát

Rólunk: Több , mint 10 év tapasztalattal rendelkezünk a legmagasabb színvonalú orvosi berendezések forgalmazásában.
Jelen vagyunk Csehországtól kezdve Szlovákián, Magyarországon, Románián át egészen Bulgáriáig, és cégünk folyamatosan terjeszkedik.
Több száz vezető dermatológiai klinikával, orvossal, plasztikai sebésszel működünk együtt.
Exkluzív forgalmazói vagyunk lézeres berendezéseknek, alakformáló és bőrfiatalító készülékeknek, melyek a szektor top márkái közé tartoznak.

Főbb feladatok, munkák:
• Orvosesztétikai és kozmetikai gépek szervizelése és üzembe helyezése
• Helyszíni látogatások során állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási munkák
elvégzése
• Hiba megállapítása, alkatrész igény meghatározás javításhoz
• Az elvégzett munka dokumentálása, kapcsolattartás a beszállítók szerviz
központjaival

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Műszaki végzettség, vagy több éves szerviz tapasztalat Pontos, precíz munkavégzés
• Műszaki beállítottság
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
• Csapatmunka
• Érvényes ‘B’ kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:
• Hossz távú szakmai fejlődés,
• Stabil munkáltatói háttér
• Kiemelkedő fizetés
• Részvétel a termékek, rendszerek műszaki tréningjén

Állás, munka területe(i):
• Gyártás, Termelés
• Karbantartó, Szervizes
• Szakmunka
• Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:
• 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:
• Középiskola

Szükséges nyelvtudás:
• Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:
• Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
1118 Budapest

Kapcsolat

Beauty-Med-Technologies Kft.