Bemutató tréner

Csatlakozzon az orvosi és esztétikai termékek egyik vezető forgalmazójához Magyarországon

Bemutató trénert keresünk!

Feladatok:

Elvárások:

Amit mi ajánlunk:

Munkavégzés helye:

Egyéb juttatások

AMENNYIBEN ÚGY ÉRZED, HOGY EZ AZ ÁLLÁS NEKED LETT KITALÁLVA, KÜLDD EL NEKÜNK FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD AZ office@beautymed.hu EMAIL CÍMRE VAGY JELENTKEZZ AZ OLDALJ ALJÁN TALÁLHATÓ ŰRLAPON KERESZTÜL!

Medical representative

A Beauty Med Group európai cégcsoport keresi „Medical Representative” munaktársát. Cégünk több , mint 10 év tapasztalattal rendelkezik a legmagasabb színvonalú esztétikai és orvosi berendezések forgalmazásában. Jelen vagyunk Csehországtól kezdve Szlovákián, Magyarországon, Románián át egészen Bulgáriáig, és cégünk folyamatosan terjeszkedik. Több száz vezető dermatológiai klinikával, orvossal, plasztikai sebésszel működünk együtt.

Főbb feladatok, munkák:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Amit kínálunk:

Szükséges tapasztalat:

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

Foglalkoztatás jellege:

Egyéb juttatások:

HA ÚGY ÉRZED, HOGY A HIRDETÉS NEKED SZÓL, KÜLDD EL NEKÜNK FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD AZ office@beautymed.hu EMAIL CÍMRE

Jelentkezni szeretnék!

Kapcsolat

Beauty-Med-Technologies Kft.

  • Cím

    1118 Budapest, Dayka ter 3/a

    Nyitvatartási idő:
    Hétfőtől péntekig
    9:00 - 18:00

    Fogyóeszközök rendelése: +36 70 362 1165

  • Telefon

    +36 70 362 1165

  • Email

    info@beautymed.hu